Illios

Ilios

fb.jpg, 2,8kB fb.jpg, 2,8kB fb.jpg, 2,8kB
Illios

Konzultace a poradenství


 

Dari Puspa Kabardina
Vystudovala psychologii-grafologii v Brně, Arcana. Jak říká „ zdokonalit dokonalé nemohu, mohu jen pomoci se opřít, když se zvedá a staví na nohy, aby začal znovu.“

Základem konzultace je uvědomění sama sebe, tz. Vědomí a Duše, najít harmonii, tak aby vše v těle fungovalo zázrakem, to znamená fungovalo tak, aby situace za-zrakem se staly viditelné. Poznáváme sami sebe prostřednictvím čtyř světů - fyzického, mentálního, emočního a spirituálního. Na základě stejných opakujících se vzorců chování, které si člověk uvědomuje či cítí v sobě, nacházíme příčinu a spouštěč toho, proč se někdy cítíme jako v bludném kruhu. Vše je v naší mysli, která úzce souvisí s emocemi, které jsou uloženy v těle, svalové hmotě v podobě vzpomínky. Ty nám vyvstanou v momentě potřeby, biologický proces v těle moc dobře ví, proč nám některé událostí schovává a jiné nám ve snech dává znát. Konzultujeme a upravuje stravu dle AJÚRVÉDSKÉ typologie, ukazujeme cviky, které uvolňují dráhy meridiánů v těle, tak aby se aktivovaly či posílily oslabené orgány v těle. Pak už jen záleží na každém jedinci, jakou má silnou vůli a dokáže opravdu pro sebe něco udělat.

Grafologický rozbor osobnosti
Rozbor písma na základě písemného originálu pisatele, zjišťování charakteristiky osobnosti, profesních dovedností, osobních problémů, pomoc při začleňování osoby do společnosti, rozbor písma i více členů rodiny a jejich začlenění do ní.

Vypracování charakteru osobnosti
Na základě data narození, jména a dalších informací, které od vás získáme, vypracujeme podklady tak, aby jste věděli, čemu věnovat svou pozornost v životě, aby vám dodávala ŽIV-nebo-li životní sílu (Prána, Čchi atd).

Malování obrazů dle objednání.
Obrazy jsou na plátno, akrylové nebo olejové barvy.


obalka.jpg, 125kB obalka2.jpg, 125kB

Knihy objednávejte na adrese objednat@studio-illios.cz


Illios