Illios

Ilios

fb.jpg, 2,8kB fb.jpg, 2,8kB fb.jpg, 2,8kB
Illios

Medové masáže

Staronová klasická ruská medová masáž, která odvádí toxiny usazené v oblasti páteře, uvolňování psychických i tělesných blokád, zlepšování zdravotního stavu po opakované masáži, zjišťování oslabených vnitřních částí těla, následné odblokování psychických problémů.

Medová masáž má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Při masáži dochází k odstraňování jedů&, tedy starých a nežádoucích látek, z těla ven. Nejedná se však jen o povrchové odstranění, ale i o hloubkové čištění např.v okolí páteře, kde se toxiny z životního prostředí, z potravin či z léků po dobu našeho života nejvíce usazují. Tyto jedy oslabují organismus a mohou mít za následek vznik řady nemocí. Medová masáž mimo to působí pozitivně i na psychiku člověka, pomáhá lépe zvládat každodenní stres, je vhodným doplňkem léčení civilizačních chorob a obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Jak se masáž provádí? Nejdříve naneseme rozehřatý olej, jasmínový nebo sezamový, aby se med lépe vstřebal do kůže. Přiměřené množství kvalitního včelího nebo lučního medu na záda, rozetřeme po celé délce zad. Tzv. pumpovánímodlepováním dlaní od pokožky se dostávají nežádoucí látky z těla ven. Med se během masáže změní v důsledky vylučování toxinů v bílou až šedou hmotu. Masáž trvá individuálně, podle zanesených pórů na kůži, jakmile začne kůže červenat a objeví se hmota tvořená z toxinů a medu, masáž se ukončuje, poté se vezme ručník a pomalými tahy se kůže očišťuje. Masáž dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře. Právě zde se nacházejí akupresurní body vnitřních orgánů, a proto při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Po masáži se klient cítí uvolněně, příjemně, lehce a jeho pokožka je hladší, jemnější a voňavá po medu. Med obsahuje dlouhý seznam vitaminů a minerálů, jakými jsou například vitaminy A, C, D, K, E, B (B1, B2, B6, B12),... vápník, draslík, fosfor, sodík, železo, hořčík, křemík... I přes to všechno záleží na tom, jaký druh medu je zvolen pro medovou masáž.

V den masáže se doporučuje mýt pouze vodou, aby mýdlo znovu nezaneslo póry.

Jako u ostatních přírodních procedur, tak i zde se nejdříve může dostavit přechodné zhoršení stavu, což je ovšem příznivým znamením, že tělo začíná reagovat a vylučovat jedy.

Při akutních problémech je nejvhodnější absolvovat masáž 2x týdně, při prevenci stačí 1x za měsíc.

Cena: 300,- Kč

Illios