Illios

Ilios

fb.jpg, 2,8kB fb.jpg, 2,8kB fb.jpg, 2,8kB
Illios

NOVINKA - PUSPA masáž

PUSPA masáž - novodobá masáž, která v sobě nese prvky východního i západního světa. Tato masáž začíná vypitím zázvorového čaje, který se pije před započetím masážní procedůry, jelikož zázvor krásně uvolňuje toxiny z těla a tím dává větší účinnosti celé masáži. Dále se pokračuje v balijské pedikúře, která odstraní zatvrdlou kúži na plosce nohou, uvolní ztuhlé prsty i palce a zároveň se uvolní lymfatický systém díky speciálním tahům. Noha je po celou dobu namočená v soli, která pomůže v prokrvení a vyplavení toxinů z těla. Na plosce nohy se ukládají odpadní látky, které se vyplavují potem. Po ukončení této procedúry se přemisťuje klient na lehátko a začíná se masírovat. Začíná se právě od plosek nohou jelikož jsou nejdále od srdce aby se podpořil správný tok energie v těle. Na tělo se naleje zahřátý jasmínový, kokosový či speciálně namíchaný olej, podle individuality člověka a v masíruje se do nohou, zad, ramen, rukou, krku, hlavy, obličeje a i břiška a dekoltu. Masá se zaměřuje na jedince individuálně dle charakteru osobnosti či charakteru problematické části a tomu se přizpůsobuje i v daném čase. Přesto některé prvky mohou připomínat klasické východní masáže. Jde o sjednocení prvků fyzické, mentální, spirituální a emocionální roviny. Tato masáž je propojení těla, ducha i duše v jednom okamžiku. Odvádí z těla těžkost a nahrazuje lehkost. Sjednocuje různé rozlišnosti v dané problematické oblasti a slaďuje do harmonie tok lidské energie. U všech klientů se využívá základních masážních hmatů, tlaků, dotyky a hlazení.

Jako spousta masáží i tato ulevuje od napětí a stresu, které se nejvíce usazují v hlavě, krční a ramenní oblasti. Tato masáž působí hodně dlouho na těle i v mysli, je doprovázená relaxační hudbou, klidným místem a díky jasmínovým a kokosovým olejem i nádherně provoněná. Touto masáží se dokážeme podívat na spousty usazených tlaků v různých oblastí. Tím se dokáže zjistit i problemaická zátěž vnitřních orgánů. Zárukou je uvolněná, ozdravená mysl, která nastartuje všechny energetické dráhy v těle.

masáž trvá 2 hodiny, kdy se masér plně věnuje každému zákotí těla klienta, soustředí se na blokády, které jsou způsobené špatnou psychikou. Tato masáž je doplněna balijskou relaxační hudbou.

Cena: Masáž Puspa + pedikúra: 650,- Kč, celé tělo 850,- Kč

Illios